FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Plate-shelf 15989102

nr 1598 9102

PLATE-SHELF

wood, painted, 77x80 cm, wear, damages.

trä, bemålad, 77x80 cm

Condition: slitage, skador

SEK 900

Monday February 19 2024
at 19:29:15